Tetování inspirace

S jedinci mající nějakou tu originální kérku vytetovanou na své těle se člověk setkává mnohem častěji v letních měsících. Právě v tomto období lidé odhazují svršky a nestydí se ukázat některé partie, které jsou ozdobeny nějakým zajímavým obrázkem. Jde o osobitý rukopis tatéra, který je velmi nápadný, unikátní a tím pádem se dá snadno rozpoznat. Běžně tatéři na jakoukoliv část těla zákazníka vytetují nejrůznější motivy dle jeho výběru a přání. Ty většinou mají určitou symboliku. Pro některé lidi tetování má i mnohem hlubší význam.

Někteří jedinci přicházejí za profesionálem a ještě v ten moment nemají představu o své kerce, jak by měla vypadat, o jaký styl se má jednat. Zda má jít o tetování černo-bílé anebo barevné. Také si ještě nepromyslel, zda by chtěl udělat konkrétní či abstraktní motiv, eventuálně netypický obrázek. Zda by měl působit na okolí drsným nebo něžným romantickým dojmem. Z tohoto důvodu je tu galerie tetování, která obsahuje kresby v jednouchém i propracovanějším formátu. Některé kresbičky vynikají čistou linií, jiné vypadají jako abstraktní linky. Mezi rozmanitým tetováním lze objevit i prokreslenější motivy, jež mají barevné stínování. Dále jsou tu čínské znaky, efektní ornamenty, tetovačky (jako motýlci, hadi, draci, ještěrky, ptáci, vlci, tygři, delfíni, žraloci, kočky atd.), vzory (květinek, růžiček, hvězdiček, srdíček, pavoučků, křížů, kotviček, lebek, pruhů na bedra, nadpisů). Nechybí tu ani andělské, keltské, mexické, latinské, mytologické a aztécké motivy ani druhy písma. Naprostou většinou si tu může vybrat zákazník motivy zvěrokruhu, komiksové postavičky, japonské či indiánské motivy.

V případě že zákazník už má dopředu promyšlené, co si nechá vytetovat. Pak to oznámí jenom svému tatérovi. Klidně může přijít i se svým vlastním návrhem.

Další články: