Tetování obrázky

Naše tělo je pro tatéra jako plátno. Lze na něm vytvořit téměř jakýkoli motiv. Nemusíme se příliš držet u zdi co se týče barevnosti, nebo výraznosti. Jsme omezování pouze jedinou skutečností, a to že prostor na naší kůži se nezmění. Dnes už se dá tetování považovat za právoplatné umění, jelikož se v průběhu let vyvinuly všechny technické vymoženosti, které napomůžou zdatnému tatérovi vytvořit přesně to, co si zákazník přeje.

Spolu s textovými motivy, nebo abstraktními ornamenty tvoří klasické obrázky hlavní tři artikly, které jsou v tetování nejoblíbenější. V dnešní době nemusíme vybírat obrázky pouze z tatérských katalogů, nebo z časopisů, stačí si totiž jednoduše najít náš libovolný oblíbený obrázek na internetu, vytisknout a přinést do tatérského studia. Sám tatér potom posoudí, jestli je realizace takového motivu možná, nebo ne. Lidé si totiž často neuvědomují, že ač umění tetování pokročilo, stále existují hranice, kdy už motiv nelze vytetovat.

Taky záleží na našich finančních možnostech. Kérka prostě není úplně levná záležitost, jelikož se jedná a velmi detailní a náročnou práci. Jinak je ale výběr obrázku plně svobodný. Ať už chceme mít na těle našeho oblíbeného herce, hudebníka, superhrdinu, zvíře, rostlinu, nebo cokoli jiného. Někteří tatéři dosahují takových kvalit, že jsou schopní vytvořit téměř přesnou reprodukci komplikovaného realistického obrazu. Možnosti výběru obrázku jsou proto dneska obrovské.

Další články: