Fotogalerie motivů tetování

Nemůžete se rozhodnout, jaké tetování by sedělo právě vám? Přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii jednotlivých motivů tetování přehledně tříděnou dle počátečního písmena daného motivu. V klidu ji je všechny prohlédněte. Bude-li se vám nějaké líbit, můžete si následně vybrat také nějaký tetovací salon a zde vybraný motiv tetování pro inspiraci ukázat.

Motivy a vzory tetování

Co by takové tetování mělo vyjadřovat ? Na tuto otázku můžete jít ze dvou odlišných úhlů pohledů. Buď budete chtít, aby tetování zvýraznilo vaše důležité rysy a vlastnosti nebo budete naopak chtít, aby tetování zakrylo vaše nedostatky a snažilo se světu lhát. Například taková labuť na rameni svalovce může znamenat, že i když vypadá na první pohled nebezpečně, uvnitř je nevinný a má jenom samé dobré úmysly. Naopak drak na břiše štíhlého a vysokého člověka znamená, byť nevypadám jako Arnold Schwarzenegger, tak dokážu jednat a nikoho se nebojím.

Samotné tetování ani nic vyjadřovat nemusí a může být pouhým talismanem pro štěstí. Tento talisman má velké množství výhod. Například oproti kamínku tetování nikdy neztratíte, nikdy si ho nezapomenete vzít a nikdo vám ho nikdy neukradne. Jde o profesionální talisman, o který se nemusíte starat a který je stále s vámi.

Katalog tetování - motivy a vzory

Připravili jsme pro vás katalog plný krásných obrázků a ornamentů, které si můžete nechat tetovat. Možná budete sami překvapeni, kolik je krásných ornamentů, které nic neznamenají nic konkrétního, přesto však dávají nějaký hlubší smysl a něco prozrazují. Když si necháte tetovat kačera donalda, dobře, možná se lidé zasmějí, ale nic moc to o vás neřekne. Kdežto nad změtí čar a oblouků se bude muset člověk zamyslet. Navštivte buď náš katalog tetování nebo na této stránce níže projděte celou fotogalerii jednotlivých tetovacích vzorů a motivů. Vyberte si to nejhezčí tetování a pokud jste ten typ, nebojte se jej nechat si jej zrealizovat.

Další motivy tetování:

A

B

C

D

E

F

H

CH

I

J

K

L

M

O

P

R

S

T

V

Y

Z