Tetovací rukávy

Líbí se vám tetování, ale vadí vám, že je to navždy? Případné odstraňování tetování není vůbec levnou záležitostí, navíc je velmi bolestivé. V takovém případě je vhodné zvolit nějakou z variant dočasného tetování. Buď můžete zvolit tetování hennou, které je oblíbené zejména v letních měsících, případně nalepovací tetování (které můžete znát z vašeho dětství) a nebo můžete využít tetovacích rukávů a touto novinkou překvapit všechny své přátele.

Tetovací rukávy se stávají čím dál více oblíbenější i u nás. Jsou vhodné na párty, večírky, maškarní plesy nebo k jakékoliv jiné, ne příliš seriózní příležitosti, kde budete chtít vyniknout a nezapadnout do davu. Tetovací rukávy jsou vhodným, jednoduchým a dá se říci i levným způsobem, jak se odlišit a překvapit lidi okolo. Jsou taky vhodné v tom případě, že chcete vyzkoušet, jak byste vypadali s tetováním ještě před tím, než se necháte tetovat.

Tetovací rukávy se nosí pod tričkem - nemá smysl je nosit pod mikinou či pod jiným druhem oblečení s dlouhým rukávem, nebyly by vidět. Jednoduše se nasadí, navléknou jako dámské punčochy a můžete s nimi vyjít ven. Jsou vyrobeny ze speciálního elastického materiálu, takže vám dokonale obepnou paže a díky své barvě připomínající lidskou kůži budou prakticky neviditelné pro běžného pozorovatele. Až když přijde blíže, bude moci vidět hranici na zápěstí, z větší vzdálenosti jsou ale tetovací rukávy prakticky nerozpoznatelné.